Závody / Výsledky
9.-10.3.- Plzeňský vytrvalec (Plzeň Slovany)
23.3. - Písek
30.3. - Praha Radlice
6.4. - Tachovský pohár
10.-12.5. - Arena Cup (Regensburg)
18.5.-19.5. - Krajské přebory 10ti a 11ti letých
25.-26.5. - Krajské přebory 12ti letých a starších
8.-9.6. - Letní pohár - Čechy; roč. 2008 (Praha)
8.-9.6. - Letní pohár - Čechy; roč. 2009 (Chomutov)
15.-16.6. - Letní mistovství ČR; roč. 2007 (Nový Jičín)
15.-16.6. - Letní mistovství ČR; roč. 2006 (Plzeň)
15.-16.6. - Letní mistovství ČR; roč. 2005 (Zlín)
25.-26.6. - Letní Olympiáda
12.10. 2019 - Motorlet Praha
19.10. 2019 - Sokolov
9.11. 2019 - Marjánské Lázně
16.11. 2019 - Krajské přebory (2008-2011)
23.-24.11. 2019 - Krajský přebor (2007 a st.)
30.11.2019 - Pohár ČR 10ti-letých (Ml. Boleslav)
1.12. 2019 - Advent Pokal Türschenreuth
7.-8.2019 - Mistrovství ČR
- 2007 Prostějov
- 2006 Kopřivnice
13.-15.12 Regensburg
17.2.2018 - Malá cena Chodska - Domažlice / Výsledky
17.3. 2018- Plzeňský vytvrvalec - Plzeň Slovany / Výsledky
14.4. 2018 - Tachovský pohár - Tachov / Výseledky
24.4. 2018 - Memoriál Jaroslava Jezbery 31. ročník - Chomutov /Výsledky
9.-10.6. - Jarní přebor mladšího žactva - Plzeň Lochotín
16.-17.6. - Jarní přebor statšího žactva - Plzeň Radbuza
23.-24.6. - Letní pohár 10.letých - Mladá Boleslav
23.-24.6. - Letní pohár 11.letých - Kladno
30.6.-1.7. - Letní mistrovství staršího žactva (roč.05) - Plzeň
30.6.-1.7. - Letní mistrovství staršího žactva (roč.06) - Kopřivnice
6.10 - Velká cena Plzně (roč. 05-08)
13.10 - Velká cena Motorletu Praha (roč. 05-09)
20.10.- Sokolovský kapřik (roč.08-12)
3.11. Závody zpívající fontány (dráha 1 a 2) - Mar.Lázně
10.11. - 11.11. Podzimní krajské přebory (roč. 04-06) - Plzeň Radbuza
24.11. Podzimní krajské přebory (roč. 07-09)
1.12. - 2.12. Zimní MČR Mladá Boleslav (roč.2005)
1.12. - 2.12. Zimní MČR Prostějov (roč.2006)
8.12. - 9.12. Zimní pohár desetiletých Jablonec nad Nisou (roč.2008)
8.12. - 9.12. Zimní pohár jedenáctiletých Mladá Boleslav (roč.2007)
8.6.-9.6. Letní pohár ČR desetiletých - Čechy (roč. 2009)
8.6.-9.6. Letní pohár ČR jedenáctiletých - Čechy (roč. 2008)
15.6.-16.6. Letní mistrovství ČR st. žactva (roč. 05)
15.6.-16.6. Letní mistrovství ČR st. žactva (roč. 06)
15.6.-16.6. Letní mistrovství ČR st. žactva (roč. 07)
23.6.-27.6. Letní olympiáda dětí a mládeže 2019
21.1. 2017 - Mladá Boleslav - 38. Mladoboleslavská vlnka / Výsledky
25.2. 2017 - Domažlice - Malá cena Chodska / Výsledky
4.3. 2017 - Plzeňský vytrvalec - Plzeň Slovany / Výsledky
8.4. 2017 - Tachovský pohár / Výsledky
29.4. 2017 - Chomutov - Memoriál Jaroslava Jezbery - 30. ročník / Výsledky
6.5. 2017 - Tirschenreuth / Výsledky
27.5. 2017 - Domažlice - Krajské přebory 12ti a 13ti letých / Výsledky
3.6. 2017 - Krajské přebory 10ti a 11ti letých / Tachov / Výsledky
10.-11.6. - 2017 Letní pohár ČR - 10ti letého žactva / Mladá Boleslav/ Výsledky
17.6. 2017 - Letní pohár ČR 11ti letého žactva - Plzeň / Výsledky
30.9. 2017 - Velká cena Chodska - Domažlice / Výsledky
21.10. 2017 - Sokolovský kapřík - Sokolov / Výsledky
4.11. 2017 - Závody Zpívající fontány - Mariánské Lázně / Výsledky
11.11. 2017 - Podzimní přebor žactva 11 let a ml. Plzenského a Karlovarského kraje / Výsledky
18.11. 2017 - Podzimní KPŽ 12-14-ti letých / Výsledky
2.-3.12. 2017 - Zimní pohár 10.letého žactva - Čechy (Chomutov) - Výsledky
2.- 3.12. 2017 - Zimní pohár 11. letého žactva - Čechy (Mladá Boleslav) - Výsledky